Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W rodzinnych albumach mieszkańców gminy Żarów, cz.18

Drukuj
Utworzono: wtorek, 07, listopad 2017

W 18-tej odsłonie cyklu "W rodzinnych albumach mieszkańców gminy Żarów", prezentujemy dzisiaj fotografie udostępnione nam przez panią Katarzynę. Zdjęcia przedstawiające ministrantów obok kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie, wykonane zostały w latach 1955-56. Składamy pani Katarzynie Serdeczne Podziękowania za ich udostępnienie.

Posiadacie wiedzę na temat interesujących miejsc, budowli, a może znacie jakąś ciekawą historię ?? Podzielcie się z nami swoją wiedzą lub starociami z domowych strychów, głębokich szuflad oraz rodzinnych albumów. Wszelkie informacje, skany fotografii i dokumentów możecie przesyłać bez wychodzenia z domu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Skany bądź fotografie, oględziny wszelkich dokumentów i przedmiotów możemy wykonać również od ręki w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10A. Utrwalmy wspólnie w słowie pisanym oraz wzbogacimy historię Naszej Małej Ojczyzny.

 

 

 

 

Opracowanie
Bogdan Mucha

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Friday the 19th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.