Nowe wystawy w Żarowskiej Izbie Historycznej (21.02.2024)

Utworzono: środa, 21, luty 2024

Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zapraszają na cztery nowe wystawy tematyczne: Wystawa 1 - Infrastruktura budowlano-techniczna VCHF "Silesia" oraz DZCH "Organika" w latach 1930-1980; Wystawa 2 - Historia sztandaru Gminnej Spółdzielni "SCH" w Żarowie; Wystawa 3 -  Żarowski "Marienhaus" oraz byłe budynki GS "SCH" w świetle dokumentów i planów architektonicznych; Wystawa 4 -  Żarowska turystyka zakładowa na przełomie lat 70/90. XX w.

Wystawy dostępne są bezpłatnie w siedzibie Żarowskiej Izby Historycznej, przy ul. Dworcowej 3 od dnia 21 lutego 2024 r. (w godzinach otwarcia Izby). Serdecznie Zapraszamy.