Zajęcia historyczno-archeologiczne "Na tropie tajemnic"

Utworzono: piątek, 26, styczeń 2024

W dniu 25 stycznia 2024 roku w Żarowskiej Izbie Historycznej odbyły się zajęcia historyczno-archeologiczne "Na tropie tajemnic". W zajęciach udział wzięła grupa dzieci uczestnicząca w warsztatach ferii zimowych, organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Żarów. Dla uczestników zajęć, przygotowana została specjalna ekspozycja: od liczących kilka tysięcy lat zabytków archeologicznych, po współczesne kroniki, mapy i dokumenty. Składamy serdeczne podziękowania za miłe odwiedziny.

Żarowska Izba Historyczna