Konkurs plastyczny "Auto moich marzeń"

Utworzono: poniedziałek, 07, czerwiec 2021

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Auto moich marzeń". Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z gminy Żarów. Technika prac dowolna (format A4 !!!). Podpisane prace należy dostarczyć do GCKiS Żarów do dnia 23 lipca 2021 r. do godz. 15:30. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Rozdanie nagród oraz wystawa wszystkich prac podczas VI Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji w dniu 1 sierpnia 2021 r. na Targowisku Miejskim w Żarowie. Serdecznie zapraszamy do udziału !!!