Podwodna Tajemnica II

Utworzono: poniedziałek, 11, listopad 2013

Pomimo, że za oknem nie rozpieszcza jesienna pogoda, to my nie składamy broni i wedle naszych niedawnych zapowiedzi wracamy do tematu byłego kamieniołomu koło Siedlimowic oraz wraku niemieckiego transportera SdKfz 250/251. Już niebawem ponownie zejdziemy w mroczną otchłań tamtejszego kamieniołomu aby spróbować namierzyć i sfotografować tajemniczy wrak, który spoczywać ma na jego dnie. Jak mówią członkowie ekipy poszukiwawczej ".... na dnie panują bardzo trudne warunki. Tym razem zmienimy technikę poszukiwania zatopionego pojazdu. Mamy nadzieję, że presja jaka ciążyła na Nas podczas poprzedniej ekspedycji, będzie tym razem o wiele mniejsza" Więcej informacji oraz relacja z ekspedycji "Podwodna Tajemnica 2" już wkrótce na stronie Żarowskiej Izby Historycznej. Zapraszamy !!!

Relacja z czerwcowej ekspedycji "Podwodna Tajemnica" tutaj