Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informator adresowy z opisem ŻZMO "Żaroszamot" S.A. w 1998 roku

Drukuj
Utworzono: czwartek, 09, maj 2019

W 1998 roku Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Hutniczego w Polsce Oddział Materiały Ogniotrwałe z siedzibą przy ul. Zygmunta Starego 6 w Gliwicach, wydało Informator adresowy, zawierający wykaz 18-tu Instytucji, Przedsiębiorstw i Zakładów Gałęzi Przemysłu Materiałów Ogniotrwałych. Na stronach 38-39, zamieszczone zostały informacje dotyczące Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych "Żaroszamot" S.A., ul. Hutnicza 1. Wymieniono tutaj kadrę kierowniczą zakładów oraz program produkcyjny realizowany przez ŻZMO "Żaroszamot" S.A. u schyłku XX wieku. Jeden z egzemplarzy niniejszego Informatora adresowego, przekazał do zbiorów Żarowskiej Izby Historycznej pan Bolesław. Składamy panu Serdeczne Podziękowania.

 

 

 

Posiadacie wiedzę na temat interesujących miejsc, budowli, a może znacie jakąś ciekawą historię ?? Podzielcie się z nami swoją wiedzą lub starociami z domowych strychów, głębokich szuflad oraz rodzinnych albumów. Wszelkie informacje, skany fotografii i dokumentów możecie przesyłać bez wychodzenia z domu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Skany bądź fotografie, oględziny wszelkich dokumentów i przedmiotów możemy wykonać również od ręki w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10A. Utrwalmy wspólnie w słowie pisanym oraz wzbogacimy historię Naszej Małej Ojczyzny.

Opracowanie
Bogdan Mucha

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Saturday the 8th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.